Section Navigation Main Content

GÜNCEL HABERLER

Ev yapımı tadıyla yıllardır tüketicilerin en çok tercih ettiği limonata olan Uludağ Limonata, The ONE Awards’da da halk jürisi tarafından 2018 yılında itibarını en çok artıran gazsız içecek seçildi.

Akademetre tarafından Marketing Türkiye için gerçekleştirilen ve Türkiye’nin 12 ilinde 1200 kişiyle yüz yüze yapılan görüşmelerle markaları değerlendiren “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasının sonuçları açıklandı. Araştırma sonuçları doğrultusunda dağıtılan “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında Uludağ Limonata, gazsız içecek kategorisinde itibarını en çok artıran marka seçildi. Ev yapımı tadıyla yıllardır Türkiye’nin en çok tercih edilen limonatası olan Uludağ Limonata’nın ödülünü Uludağ İçecek ekibi 8 Ocak Salı akşamı düzenlenen ödül töreninde teslim aldı.

Sıcak yaz günlerini serinleten Uludağ Limonata’nın yaza özel reklam filmi yayında. “Olmazsa olmaz” sloganıyla hazırlanan reklam filmi, Uludağ Limonata’nın sahil keyfinin vazgeçilmezlerinden olduğunu vurgularken koruyucu içermediği mesajını da veriyor.

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, 57. Uluslararası Bursa Festivali’nde efsanevi grup MFÖ ile aynı sahneyi paylaşıyor. MFÖ’nün unutulmaz eserlerinin senfonik aranjesini Bursalı müzikseverler ile buluşturuyor.

Uludağ Premium’un sponsorluğunda Bursa Filarmoni Derneği’nin desteklediği ve klasik müziği daha geniş kitlelere ulaştıran Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO), 20 Haziran Çarşamba akşamı Türkiye’nin pop müzik tarihine damga vuran MFÖ ile aynı sahneyi paylaşacak. 1970’li yıllardan bu yana sayısız söz ve besteye imza atan MFÖ; 57. Uluslararası Bursa Festivali’nin açılış konseri için BBDSO ile birlikte Bursalı müzikseverlerin karşısına çıkacak. MFÖ’nün sevilen eserlerinin senfonik aranjelerinin çalınacağı konseri, BBDSO Şefi Dağhan Doğu ile ünlü aranjör Turhan Yükseler yönetecek.

Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından 57. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında 20 Haziran Çarşamba saat 21.15’te Kültürpark Açıkhava Tiyatrosunda düzenlenecek konserin biletleri www.biletinial.com adresinden satın alınabiliyor.

Tarih boyunca güzellik ve bakım rutinlerinin vazgeçilmezlerinden olan doğal maden suyunu pratik sprey formatlarıyla sunan Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyleri, artık 100 ml’lik seyahat boyu ile çantaların ve tatillerin vazgeçilmezine dönüşüyor.

Yeni ambalajı sayesinde; günlük çantada, uçuşlarda tercih edilen spreyler kabin bagajında ve seyahatlerde yanında taşınmayı daha kolay hale getiriyor. Bu da cilt bakımına önem veren herkese yolculuklarda dahi kesintisiz cilt bakımı ve ferahlık imkanı sunuyor.

Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyleri, şeffaf çanta hediyeli seyahat paketleri ile n11.com ve gittigidiyor.com üzerinden satışa!

“Adı da tadı da Uludağ!” sloganı ile yeni, şık ve tok pet şişesiyle tüketicilerle buluşan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu’nun reklam çekimleri tamamlandı. Doğal güzelliğiyle tanınan ve geçtiğimiz yıl Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyleri’nin de yüzü olan ünlü top model Tülin Şahin, bu kez Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu için kamera karşısına geçti.

Türkiye’nin 2.0 sertlik derecesiyle en yumuşak içimli sularından olan ve benzersiz bir lezzet sunan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, Uludağ’dan esinlenerek tasarlanan şık ve tok görünümlü yeni pet şişesiyle tüketicilere sunuldu.

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu’nun “Adı da tadı da Uludağ!” sloganıyla hazırlanan yeni reklam filmlerinde ünlü top model Tülin Şahin yer aldı. Farklı versiyonları hazırlanan beş reklam filminde Tülin Şahin; şık bir restoranda, bahçede ve akaryakıt istasyonunda en doğal haliyle Uludağ Premium Kaynak Suyu’nun yumuşak içiminden ve yeni ambalajından bahsediyor. Tülin Şahin, geçtiğimiz yıl da Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey reklamlarında oynamış, tüketicilerden büyük beğeni toplamıştı.

Uludağ İçecek’in en sevilen lezzetleri arasında yer alan ve koruyucu içermeden üretilen Uludağ Limonata’nın Ramazan ayına özel yeni reklam filmi, “Olmazsa olmaz” sloganıyla ürünün iftar ve sahur sofralarının vazgeçilmezi olduğunu vurguluyor.

Uludağ İçecek, 10. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’ndan Uludağ Meyvelim ile Gümüş, Uludağ Frutti Extra ve Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi ile Bronz olmak üzere toplam 3 ödülün sahibi oldu. Uludağ İçecek şirket tarihinde ilk kez kozmetik, güzellik ve kişisel bakım kategorisinde ödül kazandı.

Uludağ İçecek, Reklamcılık Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği reklam dünyasının Oscar’ı olarak bilinen, Effie Türkiye Reklam Etkinlikleri Yarışmasının 10.’sunda 3 ödüle layık görüldü.

Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi’nin ilk kampanyası “Uludağ’dan Cildinize Doğal Bir Armağan” ise Kozmetik-Güzellik Ürünleri ve Kişisel Bakım Ürünleri kategorisinde Bronz Effie almaya hak kazandı. İçecek kategorisi dışındaki ilk ürün olan Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi’nin doğal ve zengin mineralli yapısına vurgu yapan çalışmalarda, doğallığıyla tanınan ünlü top model Tülin Şahin yer alıyordu. Uludağ İçecek 100 yılı aşan şirket tarihinde ilk kez kozmetik, güzellik ve kişisel bakım kategorisinde ödül kazanmış oldu.

Türkiye’nin sevilen lezzetlerinden olan Uludağ Meyvelim, iki yeni çeşidini tanıtmak için ünlü şarkıcı Gökçe’nin oynadığı ve “Akıp Giden Lezzet” sloganıyla hazırlanan reklam filmiyle içecek kategorisinde Gümüş Effie kazandı.

“Tarifsiz Lezzet” sloganıyla geçtiğimiz yıl tüketicilerin karşısına çıkan ve eğlenceli bir dille ürünün zengin mineralli yapısı, meyve suyu içeriği ve farklı çeşitlerini anlatan Uludağ Frutti Extra “Tarifsiz Lezzet” reklam filmi İçecek kategorisinde Bronz Effie’ye layık görüldü.

Türkiye’ye sözümüz söz! Hiçbir Uludağ İçecek ürününde Nişasta Bazlı Şeker (NBŞ) yoktur, olmayacaktır! Bugüne kadar yaptığımız gibi tüm üretimimizi memleketimizin pancar şekeriyle yapmaya devam edeceğiz. Afiyetle!

Uludağ Premium, bu yıl da Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin içecek sponsorluğunu üstlendi. Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl da Zirve’de “Global Fırsatların Geleceği” bölümüne konuşmacı olarak katılıyor.

Global ve yerel konuların tartışıldığı ve bugüne kadar dünyaca ünlü ekonomistlerin yanı sıra dünyanın ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinin CEO ve yöneticilerini ağırlayan Uludağ Ekonomi Zirvesi bu yıl 23-24 Mart 2018 tarihlerinde düzenleniyor. Bu yıl yedinci kez düzenlenen Zirve’nin içecek sponsorluğunu ise her yıl olduğu gibi yine Türkiye’nin ilk hafif içimli maden suyu ve Uludağ’ın kalbinden gelen yumuşak içimli kaynak suyu ile Uludağ Premium üstleniyor.

Türkiye içecek sektörünün ilk kobalt mavi şişede üretilmiş hafif içimli maden suyu olma özelliği taşıyan Uludağ Premium Doğal Maden Suyu ve yumuşak içiminin yanı sıra Uludağ’ın kalbinden getirdiği ferahlıkla damağa, özel tasarım cam şişesiyle de göze hitap eden Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, bu yıl da katılımcıların tercihi olmaya devam edecek.

Öte yandan Zirve’nin “Global Fırsatların Geleceği” bölümüne konuşmacı olarak katılacak olan Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, Uludağ İçecek’in Almanya pazarı başta olmak üzere yurtdışı planlarını aktaracak.

Yeni reklam filminde yenilenen Uludağ Frutti Extra’nın koruyucu içermediği eğlenceli bir dille ekranlara getiriliyor.

100 yıldır kaynağı değişmeyen zengin mineralli maden suyu ile meyve suyunu buluşturarak önemli bir hayran kitlesi yaratan Uludağ Frutti Extra’nın yeni reklam kampanyası ekranlara gelmeye başladı. Filmde gerçek meyve suyu içeren, altı çeşidi olan ve yeni koruyucu içermeyen formülü ile Uludağ Frutti Extra’nın hikayesi ürünün dinamik ruhunun bir yansıması olan genç bir karakter tarafından anlatılıyor. Karakteri önceki filmlerde rol alan, tanınmış oyuncu Can Sipahi canlandırıyor.

“Ekstra lezzet içerir, koruyucu içermez” sloganıyla tamamlanan filmin yönetmenliğini Melih Eryılmaz üstleniyor. 90 günlük bir ekiple bir günde hazırlanan reklam filmi 36 ve 19 saniyelik iki versiyonla hem TV hem de dijital mecralarda yayınlanacak. Reklam filmi için tıklayınız.

15.11.2017 tarihi itibariyle Türkiye’de İçecek sektöründe Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescillenen ilk ARGE merkezi olmaya hak kazandık.

26 Kasım’da düzenlenen TEB BNP Tennis Stars Series kapsamındaki final maçında, Türk tenisinin ilk ve tek WTA şampiyonu Çağla Büyükakçay’a Uludağ Premium ile sponsor olduk.

26 Kasım’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda 15.000 tenis severin katılımı ile gerçekleşen, TEB BNP Paribas İstanbul Cup turnuvasının gösteri maçında dünyada ünlü raket Maria Sharapova karşısında milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay’a Uludağ Premium ile sponsor olduk. Şubat 2015 tarihinde Dünya sıralamasında 108 numaraya yükselen Çağla Büyükakçay, kendi rekorunu bir kez daha kırarak Türk tarihinin kadınlarda geldiği en yüksek noktaya ulaşmıştı, bugün ise Dünya sıralamasında 102 numarada yer almakta.

Türkiye’nin tenisteki en önemli temsilcisi olan ve Türkiye’yi uluslararası arenada daha üst noktalara taşımayı hedeflediğini belirten Çağla Büyükakçay, “Çok yoğun olarak hazırlandığım bu turnuvada Uludağ Premium gibi büyük bir markanın desteğini de almış olmaktan dolayı çok mutluyum. Ülkemizin büyük markalarından gelen bu destekler sayesinde dünyada tenis konusunda daha fazla söz sahibi olabileceğimize, yeni yeteneklerle tanışacağımıza inanıyorum” dedi.

Büyük sükse yaratan maç, ünlülerin akınına uğrarken Uludağ Premium Cilt Bakım Spreylerimizin marka yüzü Tülin Şahin de izleyiciler arasında yerini aldı. Tülin Şahin kendi sosyal medya hesapları üzerinden eş zamanlı paylaşımlar gerçekleştirirken, Uludağ Premium Instagram hesabı üzerinden de sık sık canlı yayınlar gerçekleştirdik.

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO), 5 Ekim Perşembe günü 2017-2018 konser sezonunu açtı. Açılış konserinde İstanbul Devlet Opera ve Balesi Korosu, Dağhan Doğu’nun şefliğinde Carmina Burana’yı müzikseverlerle buluşturdu.

Uludağ Premium sponsorluğunda Bursa Filarmoni Derneği’nin desteğiyle klasik müziği geniş kitlelere ulaştıran Bursa Bölge Senfoni Orkestrası, dünyaca ünlü müzisyenleri Bursalı sanatseverle buluşturmaya 2017-2018 sezonunda da devam ediyor. 5 Ekim Perşembe günü düzenlenen açılış konserinde Soprano Esra Abacıoğlu Akcan, Kontratenor Kaan Buldular ve Bariton Gökhan Akyüz’e eşlik eden İstanbul DOB Korosu, Dağhan Doğu’nun şefliğinde Carl Orff’un ünlü eseri Carmina Burana ile izleyicilerine keyifli bir konser yaşattı.

Bursa’da orkestra izleyici sayısı %45,6 arttı

Beş yılı aşkın süredir Bursa Filarmoni Derneği’ni desteklediklerini ve Bursa’da sanat hayatının gelişerek devam etmesi için bu desteklerini sürdüreceklerini ifade eden Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Bursa Filarmoni Derneği Başkanı Ömer Kızıl, “Bursalıların da bu çabalarımıza karşılık ilgilerinden çok mutluyuz. TÜİK’in en son Haziran ayında açıkladığı verilere göre Türkiye genelindeki izleyici sayısının azalmaya karşı Bursa’da orkestra izleyici sayısı %45,6 gibi rekor bir artış görüyoruz. Bu sebeple her yıl binlerce kişiye ulaşan orkestramızın faaliyetlerinden gurur duyuyor, tüm Bursalılara ve sanatseverlere bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

BBDSO 2017-2018 sezon biletleri BBDSO resmi sitesi http://www.bursasenfoni.gov.tr‘den satın alınabiliyor.

Uludağ Premium, bu yıl dördüncüsü düzenlenen İstanbul Coffee Festival’da “İyi Su İyi Kahve” kategorisinin sponsoru olarak yeniden kahve severlerle buluşuyor.

Uludağ Premium, 21-24 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek İstanbul Coffee Festival’ın “İyi Su İyi Kahve” sponsoru oldu. İyi kahvenin sırrının kahve çekirdeğinin seçimi, kavrulması ve öğütülmesi kadar demleme aşamasında tercih edilen suyla da ilgili olduğunu ve fincanı dolduran kahvenin %98’inin su olduğunu bilen kahve severler için Uludağ Premium, bu yıl dördüncüsü düzenlenen festival kapsamında ziyaretçilerle Uludağ Premium lezzetlerini buluşturmaya devam ediyor.

Kahve festivaline bilet kazanmak isteyen tüketiciler ise 18 Eylül’e kadar Uludağ Premium Instagram hesabını takip ederek ve mentionlayarak #gununkahvesi ve #hadikahvefestivaline hastagleri ile paylaşımda bulunarak bilet kazanma fırsatı yakalıyor.

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, 7,02 pH değeri ve Uludağ’ın kalbinden getirdiği ferahlığıyla tüketicilere yumuşak içimli bir alternatif sunuyor.

Şehrin dinamizmini farklı atmosferi ve iyi kahveyle bir araya getiren İstanbul Coffee Festival, katılımcılarına kahve atölyelerin yanı sıra alternatif müzik grupları, butikler, sanatçılar, söyleşiler ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle kahve keyfini yaşatıyor.

26 Temmuz – 4 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’ne Uludağ Premium ile içecek sponsoru olduk.

Bu yıl 14.’sü düzenlenenecek ve her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaca ünlü konukları ağırlayan festivalde klasik müzik keyfinin doruklarına çıkacaksınız. Suda, kumda ve taşta olmak üzere 3 ayrı konsept ile sunulacak Uluslararası Gümüşlük Festivali’nin ‘’Suda Caz’’ ve ‘’Kumda Gitar’’ konserlerinin sponsorluğunu ise bu yıl Uludağ Premium olarak üstlendik.

Bodrum Gümüşlük’te doğanın içinde eşsiz bir klasik müzik deneyimi yaşamak istiyorsanız bu festivali sakın kaçırmayın!

Biletler için biletix.com’u, ayrıntılı bilgi için gumuslukfestival.org’u ziyaret edebilirsiniz.

Güncel zincir mağaza satış noktaları

Uludağ Premium, uluslararası arenada da uzmanlardan tam not aldı. Tüketicilerin tercihi Uludağ Premium Doğal Maden Suyu, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Su Tadım Yarışması'nda doğal maden suyu kategorisinde gümüş ödülü kazandı.

Çin'in Guangzhou şehrinde düzenlenen WaterExpo kapsamında finewaters.com ve The Fine Water Society işbirliği ile gerçekleştirilen Uluslararası Su Tadım Yarışması'nda dünyanın dört bir yanından su ve maden suyu üreticileri farklı kategorilerde yarıştı. Uludağ Premium Doğal Maden Suyu, dünyaca ünlü su tadım uzmanlarından tam not aldı ve "Doğal Maden Suyu" kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. "Tarzını Yaşa" sloganı ve benzersiz tasarımıyla tüketicilerin favorisi olan Uludağ Premium Doğal Maden Suyu, böylece lezzeti ile yarattığı farkı da bir kez daha ortaya koydu.

2009 yılında tüketicilerin beğenisine sunulan Uludağ Premium Doğal Maden Suyu'nun kobalt mavi şişesi dünyaca ünlü Türk markası Dice Kayek tarafından Osmanlı cam sanatı ve Fransız Baccarat vintage karaflarından esinlenerek tasarlanmıştı. 2010 yılında TSE tarafından Altın Ambalaj Ödülü'ne layık görülen Uludağ Premium şişeleri, 2012 yılında Dünya Ambalaj Örgütü'nün düzenlediği Worldstar Awards yarışmasında da Tasarım Ödülü almaya hak kazanmıştı.

56. Uluslararası Bursa Festivali’nin açılışı 28 Haziran Çarşamba günü Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO) ile gerçekleşti. Şef Alessandro Cedrone’nin yönetiminde gerçekleşen konserin solistliğini ise ünlü piyanist Anjelika Akbar üstlendi.

Uludağ Premium sponsorluğunda ve Bursa Filarmoni Derneği’nin desteğiyle geniş kitleleri klasik müzik ile buluşturan Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, bu yıl 56.’sı düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali’nin açılış konserini gerçekleştirdi. 28 Haziran Çarşamba günü Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konserde BBDSO, ünlü besteci ve piyanist Anjelika Akbar ile birlikte sahnedeydi. 500’den fazla bestesi ve çok sayıda ödülü bulunan Anjelika Akbar, Şef Alessandro Cedrone’nin yönetimindeki konserde, Türkiye’nin tek bölge orkestrası olan Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte klasik müzik severlere unutamayacakları bir akşam yaşattı.

Uludağ İçecek ailesi olarak, güçlü markamız Uludağ Premium’un yeni ürünü Uludağ Premium Doğal Zengin Mineralli Cilt Bakım Spreyi’nin lansmanını Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’da 14 Haziran tarihinde gerçekleştirdik.

Lansmanda Türkiye’de bir ilk olan Cilt Bakım Sprey serisi 3 farklı çeşit ile tanıtıldı. Sade, E vitaminli ve güneş koruyuculu çeşitleriyle yeni ürünümüz cildine, sağlığına dikkat eden stil sahibi kadınların karşısına çıktı. Benzerlerine yalnızca yabancı pazarlarda rastlanan Cilt Bakım Sprey serisi; cildi nemlendiren, canlandıran ve ferahlatan doğal maden sulu formülüyle Türk pazarında öncü bir rol üstlendi.

Uludağ Premium’un yeni ürün tanıtımına birçok basın mensubu ile birlikte bloggerlar da katıldılar. Boğaz kenarında güzel bir havada quartet eşliğinde başlayan basın toplantısı; Uludağ İçecek CEO’su Mete ÖZ, Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Murat ZENGİN, ünlü manken Tülin ŞAHİN ve dermatolog Yasemin AMATO’nun konuşmalarıyla devam etti. Ürün tanıtımlarının da yapıldığı toplantının ilerleyen saatlerinde davetliler ürünleri deneyerek bu heyecanımıza ortak oldular.

Uludap İçecek Meyvelim

Uludağ İçecek'in gazsız lezzeti Uludağ Meyvelim, ferahlamak için farklı alternatifler arayanların dünyasına giriyor. Kolay içimli Uludağ Meyvelim, 5 farklı çeşidiyle sıcak yaz günlerini serinletiyor. Türkiye'nin en sevilen lezzetlerinin bir araya geldiği geniş bir ürün gamına sahip olan Uludağ İçecek, serinlemek için farklı alternatifler arayanlarla "Akıp Giden Lezzet" Uludağ Meyvelim'i buluşturuyor. 1 Lt'lik şişelerde sunulan gazsız meyveli içecek Uludağ Meyvelim, kolay içimiyle sıcak yaz günlerinde ferahlık sağlıyor. Uludağ Meyvelim’in mandalina, orman meyveleri, greyfurt ve çilek çeşitlerine şimdi de Türk tüketicisinin en sevdiği lezzetlerden portakal ekleniyor.

Reklam filmleri için tıklayınız.

Efsane Uludağ Gazozu Portakallı

Efsane Uludağ Gazozu, 2014 yılında yayınlanan ilk Gazoz Olma Efsane Ol kampanyasından bu yana her yıl yeni hikayelerle izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor. Başrol Efsane Adam bu kez bir gorille karşı karşıya geliyor.

Efsane Uludağ Gazozu'nu sevenlere serinletici ve lezzetli tadıyla farklı bir deneyim sunan Efsane Uludağ Gazozu Portakallı, litrelik ürünlerinin tanıtıldığı yeni reklam filmiyle tüketicilerle buluşuyor. Uludağ İçecek’in televizyona çıktığı ilk günden bu yana büyük beğeni toplayan "Gazoz Olma, Efsane Ol" kampanyasının yeni filminde Efsane Adam bu kez dünyanın en yüksek zirvelerinden birinde gazozuna göz koyan bir gorille karşı karşıya kalıyor. Filmde Efsane Uludağ Gazozu Portakallı’nın 1,5 ve 2,5 litrelik ürünleri yine ilgi çekici bir şekilde ekranlara geliyor.

Farklı ülkelerden 70 kişilik bir ekibi bir araya getiren ve çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilen reklam filminin yönetmenliğini ise serinin son reklam filminde olduğu gibi Kıvanç Barıönü üstleniyor.

Reklam filmleri için tıklayınız.

Kapat